English
ورود
عضویت

ارائه و تولید محصولات با استفاده از آخرین فناوری تولید و بسته بندی :
   صنایع غذایی نشاط آوریزد جهت ارائه محصولات سالم و با ارزش غذایی بالا ، استفاده ازپیشرفته ترین تجهیزات و ماشین آلات کنترل کیفیت ، تولید و بسته بندی را سرلوحه کار خود قرارد داده که به اختصار برخی از آنها اشاره میشود :
دستگاه GC (کروماتوگرافی گازی ):
   این دستگاه پیشرفته با فناوری آلمان که از تجهیزات آزمایشگاهی داتیس میباشد جهت آنالیز و تشخیص روغن استفاده میشود. کلیه مواد اولیه مورد نیاز، قبل از ورود به کارخانه نمونه برداری شده و پس از گذراندن مراحل اولیه آزمایشگاهی (اسیدیته و پراکسید ) بایستی آزمایش GC را پشت سرگذاشته و درصورت خالص بودن ،اجازه تخلیه داده میشود.
سیستم تصفیه روغن :
   تجهیزات این سیستم که از رآکتور های خنثی سازی ، بی رنگ سازی و بی بوسازی تشکیل شده است فناوری روز دنیا بوده و روغن پس از جدا سازی اسیدهای چرب مضر در مرحله خنثی سازی و حذف پراکسید ،کودها و سموم کشاورزی و نیز فلزات سنگین (مواد فوق مضر) در مرحله بی بوسازی بدون هر گونه مواد افزودنی و مطابق با استاندارهای داخلی و جهانی وارد فاز بسته بندی میشود.
سیستم بسته بندی :
   بسته بندی محصولات نشاط آور توسط دستگاههای تمام خودکار و تولید شرکت معتبر کوشش کاران انجام میپذیرد. این دستگاههای بسیار دقیق که بدنه آنها تمام استیل میباشد ،کمترین میزان آلودگی را داشته که خروجی آن بسته بندی کاملا" بهداشتی و مورد رضایت مصرف کننده میباشد. 

 

 

 

 کارخانه و دفتر مرکزی : یزد، شهرک صنعتی، فاز 3، بلوار لادن، لادن 5

تلفکس : 8-37275907-035
035-37275545-6

ایمیل: info@neshatavar.com